Andrzejek

Wiek: 8 lat

Kastracja: tak

Szczepienia: tak

Odrobaczenie: tak

Testy FIV/FeLV: FIV+ / FeLV-

Stosunek do kotów: pozytywny

Stosunek do psów: nieznany

 

Andrzejek całe życie mieszkał na działkach, ale odkąd zamieszkał w domu tymczasowym, stał się prawdziwym kotem domowym. Uwielbia wylegiwać się przy swoim opiekunie, lubi też być głaskany, ale na własnych zasadach! Nie lubi kiedy ktoś dotyka jego brzucha lub próbuje go podnieść. Z powodu zbyt dużego brzuszka Andrzejek jest na diecie, obecnie je zbilansowany specjalnie dla niego BARF, ale bez problemu zjada też karmy komercyjne o odpowiednim składzie. Lata bezdomności odcisnęły swój ślad. Andrzejek je bardzo łapczywie, rozwiązaniem tego problemu jest podawanie mu posiłków na macie spowalniającej i czasami przed jedzeniem zdarzają mu się zachowania agresywne.

Chętnie się bawi, uwielbia polować na wędkę oraz bawić się zabawkami z kocimiętką i walerianą. Oprócz FIV i problemu z nadmierną masą ciała, kocurek jest zdrowy. Po odpowiedniej socjalizacji Andrzejek chętnie zamieszka z innymi kotami. W domu tymczasowym ma dwóch kocich kolegów i jedną koleżankę. Może też zamieszkać w domu z dziećmi, pod warunkiem, że będą one respektować jego granice.

Szukamy dla niego wyrozumiałego domu niewychodzącego, w którym kot będzie jednym z domowników. Andrzejka można również adoptować wirtualnie i pomóc zaspokoić jego niemały apetyt :D