Jak możesz nam pomóc?

dom tymczasowy

Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj

darowizna

Numer konta: 07 1240 5400 1111 0011 3421 6831

Blik na telefon: 733 325 376

Do tytułu przelewu prosimy dodać dopisek "cele statutowe". 

FaniMani to fundacja, która wymyśliła zbieranie darowizn  przy okazji zakupów. To całkowicie bezpieczne i bezpłatne - część twojej zapłaty za produkt przekazywana jest przez sklep na nasze konto. Ty nie dorzucasz ani grosza. A sklepów jest multum i na pewno robisz w nich zakupy! 


adopcja WIRTUALNA

Stały przelew na ulubionego podopiecznego. Zasady i galerię kotów w potrzebie znajdziesz tutaj. Jeśli chcesz regularnie pomagać któremuś z nich, napisz do nas

bazarek

Regularnie urządzamy licytacje internetowe. Rzeczy na sprzedaż dostajemy od osób, które nam kibicują. Biżuteria, gadżety, kosmetyki, ciuchy, dodatki, akcesoria dla zwierząt - można trafić prawdziwe perełki, a ceny wywoławcze są groszowe. Cały dochód oczywiście idzie na koty. Jeśli chcesz zobaczyć, co mamy fajnego, zajrzyj na naszą grupę bazarową i poproś o przyjęcie.  Zbieramy również fanty na bazarek: rzeczy, na których Ci nie zależy, a mogą się spodobać komuś innemu.

Wpłata na zrzutkę

Często zbieramy fundusze na konkretne przypadki, głównie wtedy, kiedy kot wymaga drogiej diagnostyki i leczenia.

Poniżej znajdziesz stałą zrzutkę na utrzymanie naszych kotów. Nie bój się - kliknięcie w przycisk nie ściągnie Ci od razu pieniędzy z konta :D

pOMOC RZECZOWA

Z wdzięcznością przyjmiemy paczki z zaopatrzeniem dla domów tymczasowych. Jeśli chcesz zrobić prezent któremuś kotu, napisz do nas i dowiedz się, czego mu potrzeba.