Gucio, Albercik, Calineczka

Wiek: 7 tygodni

Odrobaczenie: tak

Szczepienia: są po pierwszym szczepieniu

Testy FIV/FeLV: ujemne

 

Gucio, Albercik i Calineczka to małe, rozmruczane kuleczki, które już nie mogą się doczekać osobistej pary rąk do głaskania. Kociaki są pełne życia, otwarte i całkowicie zsocjalizowane. Wychowane od małego w domu niczego się nie boją - na odkurzacz próbują polować, a do nieznanych im ludzi podchodzą od razu z ufnością i ciekawością.

 

Gucio (pręgowany kocurek) to największy miziak z całej trójki - miłośnik spania na kolanach i wpatrywania się z miłością w człowieka swoimi wielkimi oczami. Calineczka (pręgowana kotka) to z kolei wyjątkowo ciekawskie kociątko - jak nie próbuje akurat zwędzić czegoś do jedzenia z talerza, to z przejęciem bada najdziwniejsze zakątki mieszkania. Albercik (biało-szary kocurek) to dusza towarzystwa i inicjator wszystkich kocich zabaw - nie ustaje w swoich staraniach nawet wtedy, gdy rodzeństwo dawno poszło spać.

 

Wszystkie maluchy świetnie ogarniają kocią etykietę i bezbłędnie korzystają z kuwety. Do domu mogą iść w dowolnej konfiguracji - są ze sobą zżyte, ale też bardzo szybko układają sobie fajne relacje z dorosłymi kotami.