Kajko, Kokosz i Ciri

Wiek: 3 miesiące

Odrobaczenie: tak

Szczepienia: tak

Testy FIV/FELV: ujemne

Stosunek do kotów: pozytywny

Stosunek do psów: nieznany

 

Koteczka Ciri, koteczka Kajko i kocurek Kokosz to mega zgrane rodzeństwo. Maluchy są świetnie zsocjalizowane i proludzkie.

 

Kajko uwielbia człowieka i wszystko co z nim związane - sama pcha się na kolana by być jak najbliżej, a uwagi domaga się miauczeniem - będzie z niej niezła gaduła. Uwielbia przytulanie i mruczy prawie 24/7. Jest energiczna, wszędobylska i ciekawska jak na malucha przystało. Nie boi się dorosłych kotów, szanuje ich komunikaty.

 

Kokosz to mały rozbójnik - pewny siebie, pierwszy do zwiedzania nowych terenów i poznawania nowych towarzyszy - czy to ludzi czy to innych kotów. Do dorosłych kotów stosunek bardzo pozytywny, jako pierwszy wkupił się w ich łaski i wcale się ich nie boi, nieraz ignorując ich komunikaty - będzie pewnie musiał dostać od nich reprymendę by nauczyć się, że każdy ma swoje granice.

 

Ciri jest introwertyczna, potrzebuje czasem trochę czasu dla siebie, ale to wcale nie znaczy że jest nieśmiała! Mruczy na powitanie i kiedy ma ochotę, przychodzi się przytulić. Z trójki rodzeństwa szaleje najmniej, ale pierwsza rozgryza, jak wspiąć się po drapaku na sam szczyt. Dorosłych kotów się nie boi, potrafi pokazać kiedy coś jej się nie podoba i szanuje ich komunikaty. Nie boi się odkurzacza, zmywarki, pralki!

 

Maluchy szukają domków niewychodzących z zabezpieczonym balkonem/oknem. Mogą iść do domków razem lub osobno.